Nasza strona jest jeszcze w fazie testów.

W przypadku problemów prosimy o e-mail: pawel.szymanski@ccy.pl
lub o telefon na nr:
+48 514 563 619

Developed in conjunction with Ext-Joom.com

Produkcja

Mając na uwadze zapotrzebowanie na wysokiej jakości interfejsy diagnostyczne do instalacji gazowych LPG/CNG chcemy Państwu zaoferować kilka naszych -wyprodukowanych w Polsce produktów.  Naszymi sztandarowymi produktami są Interfejsy LPG/CNG  USB/RS232 serii profesjonalnej, które są w stanie zdiagnozować większość istniejących instalacji gazowych znanych marek! Nasze interfejsy współpracują z wszystkimi systemami Windows! od 98' aż po Windows 8.1do instalacji takich firm  Ponadto warto sprawdzić nasze interfejsy z serii BLUETOOTH, do takich instalacji  jak AC, KME, LOVATO, VECTOR, IC czy LPGTECH.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Frezowanie CNC

Frezowanie metodą skrawania zwane też frezowaniem CNC jest jedną z najbardziej dokładnych metod obróbki materiałów od drewna, tworzyw sztucznych po stal nierdzewną. Nasza firma dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń wysokiej jakości stara się optymalizować cały proces obróbki. Liczy się dla nas zarówno czas wykonania jak i dokładność. Taka praktyka pozwala nam zaoferować Państwu szczególnie atrakcyjne ceny. Ważne dla nas jest produkt finalny był owocem naszej komunikacji z klientem. Począwszy od etapu projektowania aż po dostarczenie gotowego wyrobu do klienta. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zdalna pomoc

Jak uzyskać zdalną pomoc techniczną?
Zanim do nas zadzwonisz przygotuj się. Pobierz program i postępuj według instrukcji.

W jakich sytuacjach łączymy się zdalnie? Tylko i wyłącznie wtedy kiedy klient próbował sam uruchomić urządzenie i ma z tym problem. Nie instalujemy wszystkiego od nowa.


Dzwoniąc należy przygotować informację:
Jaki kabel/urządzenie państwo posiadają.
Jak wyświetla się urządzenie w menedzerze urządzeń.
Jaki program i wersja został zainstalowany.


  • Pobieramy program do zdalnego połączenia.

    Kliknij w folder aby pobrać program!

  • Instalujemy program w dowolnej lokalizacji.
  • Po instalacji uruchamiamy program. Jeżeli wszystko zrobiliśmy poprawnie powinniśmy zobaczyć takie okno:

  • UWAGA! nie trzeba się rejestrować w celu uzyskania pomocy!
  • Klikamy na dołącz do sesji:

  • Teraz należy wkonać telefon do naszej firmy na numer: 514 563 619 nasz pracownik poda państwu ID.
  • Jesteśmy podłączeni.

Czym się zajmujemy

Jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych a naszym podstawowym kierunkiem jest produkcja interfejsów diagnostycznych do instalacji gazowych. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza, składa się na nią szereg innych produktów, oraz specjalistyczne usługi.

Więcej...

Co nowego?

Nasza firma ciągle się rozwija i poszerza asortyment. Dlatego też, wprowadziliśmy do naszej oferty niezależne, samochodowe skanery diagnostyczne wyposażone w złącze OBD2. Skanery posiadają podświetlany wyświetlacz oraz menu i kody błędów w języku polskim.

Więcej....

Najczęściej kupowane