Frezowanie CNC

Frezowanie metodą skrawania zwane też frezowaniem CNC jest jedną z najbardziej dokładnych metod obróbki materiałów od drewna, tworzyw sztucznych po stal nierdzewną. Nasza firma dzięki zastosowaniu profesjonalnych urządzeń wysokiej jakości stara się optymalizować cały proces obróbki. Liczy się dla nas zarówno czas wykonania jak i dokładność. Taka praktyka pozwala nam zaoferować Państwu szczególnie atrakcyjne ceny. Ważne dla nas jest produkt finalny był owocem naszej komunikacji z klientem. Począwszy od etapu projektowania aż po dostarczenie gotowego wyrobu do klienta. Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych jak i firmy.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Montaż obwodów elektronicznych

Oferta firmy CCY to również kontraktowy montaż obwodów drukowanych SMD i THT z elementów własnych lub powierzonych. Oferujemy montaż modułów prototypowych jak też średnich partii produkcyjnych. Dzięki własnej linii produkcyjnej jesteśmy w stanie szybko uruchomić produkcję. Większość szablonów do pasty wykonujemy we własnym zakresie. Pozwala to zmniejszyć koszty uruchomienia produkcji, a przede wszystkim znaczniej skrócić czas jej uruchomienia.

Proces montażu odbywa się w naszej siedzibie w Gdańsku. Dzięki nowoczesnemu i wydajnemu automatowi do układania elementów SMD, jesteśmy w stanie zmontować szeroki asortyment płytek elektronicznych w krótkim terminie. Struktura firmy umożliwia nam sprawną i profesjonalną obsługę klientów na terenie całej Polski. Nasze atuty to rzetelność i wiedza profesjonalnego zespołu pracowników firmy. Każdy projekt jest wyceniany indywidualnie po przesłaniu dokumentacji. Do wyceny prosimy o dosłanie plików źródłowych z Protela 99, z Eagla, z KiCada (ew. innego programu), gerbery ( szablon, opis), wykaz elementów . Przy stałych zleceniach nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie dokumentacji produkcyjnej lub przygotowanie oprogramowania automatu. Oferujemy również: wykonanie i montaż okablowania, programowanie i testowanie układów, montaż mechaniczny, obróbkę obudów, pakowanie.
Atrakcyjne sposoby rozliczeń finansowych oraz wydłużone terminy płatności dla stałych klientów.
Na naszą ofertę składają się:
 • Obsługa klientów w zakresie przygotowania technicznego.
 • Dostawa elementów SMD na życzenie klienta (dla stałych klientów prowadzimy magazyn komponentów SMD).
 • Montaż bezołowiowy i ołowiowy (dla produkcji specjalnej).
 • Nanoszenie pasty lutowniczej przez szablony metalowe.
 • Nanoszenie kleju.
 • Automatyczny montaż elementów SMD.
 • Ręczny montaż uzupełniający elementów przewlekanych.
 • Lutowanie rozpływowe w piecu konwekcyjnym.
 • Rozcinanie płytek na pojedyncze moduły.
 • Testowanie modułów.
 • Produkcja prototypowa lub średnioseryjna.
 • Oferujemy dostawę wysokiej jakości szablonów i laminatów.
Specyfikacja techniczna:
 • Maksymalny rozmiar PCB 300mm x 200mm
 • Grubość laminatu od 0,4mm do 3mm
 • Elementy dyskretne od 0201, SOIC, PLCC, BGA , µBGA, CSP, QFN, LED

Do produkcji używamy wysokiej jakości komponentów i materiałów. Montaż odbywa się z uwzględnieniem warunków ochrony ESD. Oferujemy ekspresowe wykonywanie prototypów lub małych serii, a także przygotowanie dokumentacji produkcyjnej. Wszelkie dane i informacje otrzymywane od klientów traktowane są jako materiały poufne.


Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Produkcja

Mając na uwadze zapotrzebowanie na wysokiej jakości interfejsy diagnostyczne do instalacji gazowych LPG/CNG chcemy Państwu zaoferować kilka naszych -wyprodukowanych w Polsce produktów.  Naszymi sztandarowymi produktami są Interfejsy LPG/CNG  USB/RS232 serii profesjonalnej, które są w stanie zdiagnozować większość istniejących instalacji gazowych znanych marek! Nasze interfejsy współpracują z wszystkimi systemami Windows! od 98' aż po Windows 8.1do instalacji takich firm  Ponadto warto sprawdzić nasze interfejsy z serii BLUETOOTH, do takich instalacji  jak AC, KME, LOVATO, VECTOR, IC czy LPGTECH.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Czym się zajmujemy

Jesteśmy producentem urządzeń elektronicznych a naszym podstawowym kierunkiem jest produkcja interfejsów diagnostycznych do instalacji gazowych. Nasza oferta jest jednak znacznie szersza, składa się na nią szereg innych produktów, oraz specjalistyczne usługi.

Więcej...

Przelewy24 już dostępne!

Szanowni Państwo, w celu ułatwienia i przyspieszenia realizacji płatności na naszej stronie udostępniliśmy szybkie płatności obsługiwane przez Przelewy24. Dzięki temu my szybciej otrzymamy wpłatę za zamówienie a Państwo przesyłkę z produktami.

Więcej...

Wsparcie techniczne

Na wszystkie nasze produkty udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Dodatkowo jako nieliczni udzielamy wsparcia technicznego PRZEZ CAŁY OKRES ŻYCIA PRODUKTU.

Jeżeli: nie jesteś pewien czy produkt pasuje do Twojego samochodu, już kupiłeś ale masz problem z instalacją produktu na komputerze, uważasz, że wszystko zrobiłeś jak należy jednak produkt nie działa właściwie, nie możesz dobrać odpowiedniego programu do obsługi Twojego urządzenia, ZAPRASZAMY DO KONTAKTU!

Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie wasze pytania oraz rozwieją wszystkie wątpliwości.

Posiadamy szeroką bazę darmowego oprogramowania oraz sterowników dostępnych po zarejestrowaniu się na stronie.

Wsparcie techniczne można uzyskać:

Pisząc do nas na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Dzwoniąc na nr telefonu: +48 514 563 619

Oraz osobiście w naszej siedzibie w Gdańsku przy ulicy Skarżyńskiego 7

on 11 marzec 2015
Odsłony: 2947

Strona korzysta z cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej