sklep@ccy.pl       +48 514 563 619

CCY - Interfejsy Diagnostyczne

Interfejsy LPG

W naszym asortymencie znajdziesz szeroki wybór interfejsów diagnostycznych dla niemal wszystkich dostępnych na rynku instalacji gazowych. Pozwalają one nie tylko na sprawdzenie poszczególnych parametrów, lecz także na wykonywanie nawet bardzo zaawansowanych zmian w sposobie pracy Twojego systemu LPG. Korzystamy z różnych rozwiązań komunikacyjnych między Twoim komputerem diagnostycznym a centralką instalacji:

  • Interfejsy z komunikacją przez USB
  • Interfejsy Bluetooth
  • Interfejsy RS232

Interfejsy OBD2

Masz kłopot z samochodem? Szybko sprawdź, co się dzieje i nie przepłacaj za kolejne wizyty u mechanika! Wybierz sprawdzone interfejsy OBD2 CCY:

  • Dowiedz się, czy Twój samochód wymaga pilnej naprawy!
  • Odczytaj lub skasuj błędy w standardach: OBD2/EOBD/JOBD/CAN!
  • Pozbądź się kontrolki „Check engine”!
  • Sprawdź, jak pracuje Twój silnik w czasie rzeczywistym!
  • Kupujesz nowy samochód? Sprawdź, czy licznik nie był „kręcony”!

Do każdego naszego interfejsu nasi klienci otrzymują także pełne wsparcie techniczne. Pomagamy w doborze najlepszego interfejsu i doradzamy w całym procesie jego uruchomienia i użytkowania.

Masz kłopot z idealnego interfejsu dla Ciebie? Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z naszymi doradcami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Szybka realizacja, pełne wsparcie

Rozumiemy, że czasem nie można długo czekać – zwłaszcza jeżeli kłopot z samochodem pojawia się niespodziewanie. Dlatego prawie 100% naszych zamówień realizowanych jest w ciągu 24 godzin od daty złożenia. Oferujemy także różne możliwości dostawy dla naszych klientów: od klasycznej przesyłki listem poleconym, przez kuriera, po Paczkomaty. Dzięki temu masz pewność, że Twoja paczka trafi do Ciebie w sposób, jaki preferujesz i w najkrótszym możliwym czasie.

Robimy to dobrze

Produkujemy nasze interfejsy z wykorzystaniem wyłącznie solidnych, długotrwałych materiałów. Dzięki temu zyskaliśmy uznanie nie tylko wśród użytkowników samochodów osobowych. Współpracujemy z wieloma warsztatami i stacjami diagnostycznymi, które regularnie zaopatrują się w nasze produkty oraz zajmują się ich dystrybucją dla swoich klientów.

Strona korzysta z cookies. Pozostając na niej wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookies. Dowiedz się więcej